Skip to content

Hakkımızda

erdogan-semsiyeci-gorsel

Erdoğan Şemsiyeci

Psk. Dan.
derya-deniz-gorsel

Derya Deniz Şemsiyeci

Psk. Dan.

25 Yıllık Tecrübemizle...

Aile Dizimi Akademisine Hoş Geldiniz!

2010 yılından beri faaliyete olan Aile Dizimi Akademisi, Aile Dizimi Eğitim Seminerleri veren, Grup Terapi çalışmaları yapan bir eğitim ve danışmanlık kurumudur.

Fiziksel olarak yapılan eğitim ve terapi çalışmalarımızın yanı sıra Aile Dizimi Eğitimini geniş kitlelere sunduğumuz Online Seminerlerimizle ve Kişisel Gelişim Eğitimlerimizle bireylerin ve ailelerin mutluluğuna, refahına ve huzuruna katkıda bulunuyoruz.

Binlerce danışan ile ve yüzlerce öğrencimizle edindiğimiz tecrübelerimizi online eğitim sistemimiz aracılığıyla toplumun tüm kesimlerine eriştirmek en büyük hedefimizdir.

Kendi özgün eğitim programlarımızı sunduğumuz online eğitimlerimiz sayesinde yüzlerce öğrencimiz Aile Dizimi yöntemlerini öğrenmekte, kendilerine ve başkalarına uygulayarak bu yöntemlerden faydalanmaktadır.

Seminerlerimizi online olarak Türkiye’nin ve hatta dünyanın her yerindeki bu bilgilere ihtiyaç duyan kişilere anında ulaştırıyoruz.

MİSYONUMUZ
Yüksek standartlardaki eğitimlerimizi Aile Dizimi uygulamalarını geniş kitlelerin kullanımına sunmak, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendirerek eğitimlerimizi en yüksek seviyede toplumun faydasına sunabilmek.
VİZYONUMUZ
İnsanların ataları için geçmişten taşımakta olduğu yüklerden özgürleşmesine eğitimlerimiz ve seminerlerimizle hizmet ederek özgür, bolluk içerisinde ve yaşamı kutlayan bir insanlığın geleceğini hep birlikte inşa etmek.
Aile Dizimi Akademisinin Farkı Nedir?
aile dizimi merak edilen sorular
Soru Sor
Yardımcı Olabilir Miyiz?
Merhaba!
Size nasıl yardım edebiliriz?